SUKCESY UCZNIÓW

Udział i sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych

 

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2010/2011

 

Rok szkolny 2009/2010

Małopolski Konkurs Przyrodniczy organizowany przez KO – Etap szkolny
Małopolski Konkurs Matematyczny organizowany przez KO – Etap szkolny
Małopolski Konkurs Biblijny organizowany przez KO – Etap rejonowy – 3 uczniów
Małopolski Konkurs Humanistyczny organizowany przez KO – Etap szkolny
Konkurs międzyszkolny Krakowska Matematyka „W czasach Jadwigi i Jagiełły 600-lecie bitwy pod Grunwaldem” – Etap rejonowy – 2 uczniów
Ogólnopolski konkurs przyrodniczy i matematyczny „EDI” – Etap szkolny
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR” – Wyróżnienie – 1 uczennica
Międzyszkolny konkurs wiedzy o Krakowie „KRAKUSEK” – Etap rejonowy – 1 uczeń
Zawody narciarskie o Puchar Rady Dzielnicy II – II miejsce indywidualnie, II miejsce drużynowo
Wielkanocny Turniej Koszykówki o puchar Rady Dzielnicy II – IV miejsce
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rady Dzielnicy II – III miejsce
Międzyszkolny konkurs plastyczny na ozdobę choinkową – II miejsce – 1 uczennica
Międzyszkolny konkurs plastyczny „SKRZAT” – Wyróżnienia – 7 uczniów
Międzyszkolny konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną – Udział 10 uczniów
Międzyszkolny konkurs plastyczny „W zaczarowanym ogrodzie” – Udział – 5 uczniów
„Zdrowie w roli głównej” – przegląd form teatralnych „Kabaret horrorek” – Dyplom za udział
Międzyszkolny konkurs „Uczeń – Obywatel” – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG” – Wyróżnienie – 1 uczeń
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „OLIMPUS” – Wysoki wynik – 1 uczeń
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „PANDA” – wysoki wynik – 1 uczeń
Wojewódzki Konkurs Plastyczny Grafika Komputerowa „Pory roku – jesień” – udział
Ogólnopolski Konkurs na prezentację multimedialną „Wielcy Polacy – Fryderyk Chopin” – udział

 

Rok szkolny 2008/2009

Międzyszkolne Zawody Pływackie Klas III – 3 miejsce Aleksandra Kawalec

Konkurs Biblijny dotyczący Ewangelii św. Łukasza. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy VI:
• Paweł Pachacz
• Karolina Gołaś
• Luiza Rzodkiewicz
• Tomasz Kasperczyk.
Największą ilość punktów zdobył Paweł Pachacz.

Konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa” zorganizowany przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 25
• Ania Magryś – II miejsce
• Dorotka Baryła – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Żyję bezpiecznie w naszej dzielnicy” zorganizowany przez Radę Dzielnicy II. Nagrody zdobyli:
• Dominika Dybowska
• Daria Rettinger
• Adrian Kozioł
• Marta Chojnacka.

Małopolski Konkurs Humanistyczny W etapie szkolnym wzięło udział 9 uczniów, w etapie rejonowym 2 uczniów: Joanna Zborowska i Kamil Kulig.

 

Rok szkolny 2007/2008

Konkurs plastyczny „Ubieramy choinkę” organizowany przez Dom Kultury „Wola”
• Anna Słabuszewka, klasa VI – nagroda główna
• Beata Hankus, klasa VI – nagroda główna
• Patryk Szopa, klasa IV – nagroda główna

Konkurs Biblijny
• Beata Hankus, klasa VI – etap rejonowy

• Turniej piłki nożnej Rady Dzielnicy II – 4 miejsce
• Zawody narciarskie o Puchar Rady Dzielnicy II 8 miejsce
• Konkurs recytatorski „Say it !” z języka angielskiego 1 miejsce w Krakowie – I.Kościółek
• Konkurs „Krakusek” dla klas II udział w II etapie rejonowym – A. Siudak
• Konkurs: Uczeń obywatel „Prawo i my” 2 miejsce w Krakowie
• Konkurs matematyczny „Niedaleko od Krakowa” – udział w etapie rejonowym M. Chojnackiej, J. Zborowskiej

 

Rok szkolny 2006/2007

Krakowska matematyka – czyli 750 lat lokacji Krakowa
• reprezentacja szkoły – etap rejonowy

Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek”
• uczniowie klasy III – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs na „Smoka Wawelskiego dla świetlic szkolnych”
• grupa dzieci ze świetlicy – wyróżnienie

Konkurs fotograficzny „Dzielnica II – miejsca, ludzie, wydarzenia” organizowany przez Radę Dzielnicy II
• Izabella Kościółek, klasa V – I miejsce
• Anna Słabuszewska, klasa V – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2005/2006

W podsumowaniu wyników sprawdzianu po klasie VI nasza szkoła znalazła się w 8-mym staninie osiągając wynik „bardzo wysoki w Polsce” zasługuje na nazwę „Szkoły wiodącej”

Turniej Koszykówki Rady Dzielnicy II
• reprezentacja dziewcząt – IV miejsce

Turniej Piłki Nożnej Rady Dzielnicy II
• reprezentacja chłopców – III miejsce

Konkurs plastyczny organizowany przez Polską Grupę Farmaceutyczną i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci pod patronatem MENiS oraz Ministra Zdrowia
• Gajana Amarjan, klasa VI – nagroda

Wojewódzki konkurs plastyczny „Nie jestem inny” organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej
• Barbara Sołtys, Kamila Osika, klasa 6 – wyróżnienia

Konkurs plastyczny „To moja rodzina” organizowany przez Wydawnictwo Skrzat
• Paweł Sułkowski, Mateusz Pluta, Dominik Bohun, klasa 3 – wyróżnienia

Konkurs „Przyjaciel książka” organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną”
• Ewa Wojciechowska, klasa I – I miejsce
• Oliwia Szczerba, Kamila Szczerba, Joanna Banaś, Maciej Magryś, klasa I – II miejsce
• Grzegorz Waśko, klasa I – III miejsce
• Patryk Szopa, klasa II – wyróżnienie

Konkurs literacki na wiersz o Krakowie organizowany perzez Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana
• Dominika Dybowska, klasa II – laureat

Konkurs „Zareklamuj swoją bibliotekę szkolną” organizowany przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich”
• Karol Waluś, klasa III – nagroda

Konkurs Recytatorski Języka Angielskiego
• Ewa Wojciechowska, klasa I – III miejsce

Ogólnoeuropejski konkurs języka angielskiego The Big Challenge
• Wojciech Jagiełło, Kaja Popek, Krzysztof Wroński, klasa VI wyniki wyższe od średniej krajowej

Ogólnoeuropejski Konkurs Matematyczny „Kangur”
• Piotr Górecki, Michał Hankus, klasa 6 – wyróżnienia

Sesja Matematyczna organizowana przez Krakowskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk pod patronatem UJ
• Agata Dyląg i Monika Werner, klasa 6 – II miejsce za referat pt. „Geometria giętej i ciętej kartki”

Małopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy – etap rejonowy
• Agata Dyląg, Monika Werner, Piotr Górecki, klasa 6

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”
• Kaja Popek, klasa 6 – wyróżnienie

Konkurs Biblijny – etap rejonowy
• Karolina Dzierżawska, Karolina Kloch, klasa 6

Konkurs o tytuł Małego Króla Kurkowego – finał
• Iwona Kasperek, Łukasz Dratwa, klasa 6

Finał Konkursu Wiedzy o Krakowie
• Bartosz Solarski, klasa 3 – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „W świecie baśni Andersena”, organizowany przez UM Kraków
• Małgorzata Lisak, Grzegorz Gruszecki, Grzegorz Klimek, klasa 4 – wyróżnienia

Konkurs Plastyczny „Świąteczna kartka”, organizowany przez MDK „Dom Harcerza”
• Gajana Amarjan, klasa 6 – wyróżnienie

XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Pod Niebem Małopolski – legendy i przyroda Krakowa i okolic” organizowany przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
• Aleksandra Kopeć, klasa 3 – nagroda
• Kinga Dąbrowska, klasa 3 – nagroda
• Konrad Jałocha, klasa 3 – nagroda

Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej, wesoła nowina” organizowany przez Dom Kultury „Podgórze”
• Uczniowie klasy 3 – wyróżnienie

Konkurs plastyczno-literacki „Okładka i skrzydełko, czyli czytaj, maluj, pisz!” organizowany przez Radę Dzielnicy II
• Kamila Osika, klasa 6 – I miejsce za pracę „Tajemnicza wyspa”
• Mateusz Pluta, klasa 3 – wyróżnienie za pracę „Przygody Sindbada Żeglarza”
• Kinga Dąbrowska, klasa 3 – wyróżnienie za pracę „Księga Dżungli”

Konkurs Jasełka organizowany przez MDK „Dom Harcerza”
• Klaudia Czajkowicz, Beata Hankus, Anna Słabuszewska, klasa 4 – II miejsce

 

Rok szkolny 2004/2005

Konkurs „Biblioteka przyszłości” organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną
• Patryk Szopa, klasa 1 – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny „Projekt znaczka pocztowego baśni Andersena” organizowany przez Konsulat Danii i Pocztę Polską
• Krzysztof Klimek, A. Szczerba, klasa 3 – wyróżnienie

V Małopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Razem”
• Dominik Bohun, klasa 2 – III miejsce

Turniej Koszykówki o Puchar Rady Dzielnicy II
• drużyna dziewcząt – II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”
• Karol Chrupczalski, klasa 6 – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur”
• Katarzyna Nęcka, klasa 6 – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Wszechnica Jagiellońska w legendach krakowskich”
• Anna Kondak, klasa 5 – laureat
• Katarzyna Nęcka, klasa 6 – nagroda II stopnia

XII Krakowski Turniej Ekologiczny pt. „Tobie została powierzona Ziemia jak ogród – rządź nią z mądrością”
• Krzysztof Klimek, klasa 6 – laureat

Sesja Matematyczna organizowana przez Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk pod patronatem UJ:
• Karol Chrupczalski, klasa 6 – II miejsce za referat „Elementy teorii grup”
• Katarzyna Nęcka i Anna Salerno-Kochan, klasa 6 – II miejsce za referat „Szczęście czy przypadek?”

VIII Krakowski Konkurs Grafiki Komputerowej organizowany przez MDK „Fort49 Krzesławice”:
• Katarzyna Nęcka, klasa 6 – II miejsce za pracę „Wiosna”

Konkurs literacki organizowany przez Centrum Młodzieży
• Krzysztof Klimek, klasa 6 – wyróżnienie

Konkurs Rady Dzielnicy II na gazetkę szkolną
• Zespół Redakcyjny szkolnej gazetki „Budziarz” – wyróżnienie

XII Krakowski Turniej Ekologiczny
• Krzysztof Klimek, klasa 6 – wyróżnienie

Małopolski Konkurs Plastyczny „Razem”
• Dominik Bohun, klasa 2 – III miejsce